Return to site

JAK JSEM SE ZBAVIL ZÁNĚTU PROSTATY - MÉ TAJEMSTVÍ

TATO JEDNODUCHÁ METODA JE DOSTUPNÁ KAŽDÉMU. POMÁHÁ 93% LIDÍ

Zdravím vás, přátelé. Rád bych se podělil o zajímavou informaci se všemi, kteří na svou kůži zakusili bolesti při močení a oslabenou erekci.

Mně se před rokem podařilo vyléčit si zánět prostaty. A to bez drahých léků a složité léčby. A bez doktorů, kterým jen platíte peníze. Já jsem se sám doma vypořádal za jediný měsíc s chronickým zánětem prostaty, který mě trápil řadu let, a ještě se mi zlepšila potence. Vyléčil jsem se sám a co nevidět vám řeknu, jak se toho trápení zbavíte také. Možná je těžké tomu uvěřit? Ano, je. Ale já mám zkrátka jedno tajemství, o kterém vám dále řeknu. Určitě vám to pomůže také!

I VY SE MŮŽETE ZBAVIT ZÁNĚTU PROSTATY A ŽÍT ŽIVOT NAPLNO

Zánět prostaty se u mě projevil před 8 lety. Pracoval jsem na stavbě a prochladl jsem. K tomu jsem taky měl nedoléčené potíže intimních partií. Nic nebezpečného, ale přece. Navíc jsem v té době neprožíval nejklidnější obodbí svého života, rozcházeli jsme se se ženou a tak jsem měl hodně nervy. Zkrátka a dobře, to vše se projevilo na imunitě a dopracoval jsem to k zánětu prostaty. Začalo mě bolet a táhnout v rozkroku, těžko se mi močilo a chodil jsem častěji atd. Šel jsem na vyšetření a diagnóza se potvrdila. Od té doby začal můj nelehký boj s těmito potížemi.

V průběhu let léčby jsem vyzkoušel všechno možné, včetně masáží, antibiotik, čípků i různých babských rad. Navštívil jsem několik lékařů a chodil dokonce k těm, kteří jsou u nás považováni za opravdové špičky ve svém oboru. Určité výsledky se samozřejmě dostavily – akutní projevy zánětu se podařilo potlačit, ale samotný chronický zánět zůstal. Stačí se malinko prochladnout a už to celé jede znova.

SE ZÁNĚTEM PROSTATY SE DOSTAVILY I PROBLÉMY V RODINĚ...

Už jsem si na to všechno vlastně i zvykl a se zánětem prostaty se téměř smířil. Ale pak přišly problémy s potencí, které, jak mi řekl lékař, jsou přímým následkem tohoto onemocnění, který se dostaví u 90% mužů, kteří zánětem trpí. Nejdřív začala potence ochabovat, a pak se začala periodicky vytrácet zcela. A to už mně fakt vyděsilo. Je mi teprve 47 let a ukončit svůj sexuální život v tomto věku se mi fakt nechtělo.

Chabá potence s sebou přinesla problémy v rodině (to už jsem měl druhou ženu), začali jsme se často hádat. Je mladší než já, děti nemáme (mám děti jen z prvního manželství), takže jsem se doopravdy bál, aby mi neodešla. Směřovalo to k tomu. A nejspíš by se to i stalo. Žena bez sexu být nemůže, a pokud ji muž neuspokojuje nebo ji neuspokojuje dostatečně, postupně ho přestane milovat a pak odejde k jinému. Zákon života. Ale naštěstí k tomu nedošlo!

ZPŮSOB, KTERÝ MI POMOHL ZACHRÁNIT RODINNÝ A SEXUÁLNÍ ŽIVOT A ZBAVIL MĚ ZÁNĚTU PROSTATY!

Nejen že se mi podařilo zlepšit potenci, ale zcela jsem se zbavil chronického zánětu prostaty! Pomohl mi přípravek Prostect, který jsem si koupil jenom proto, že už jsem byl v koncích. Ale jak se ukázalo, právě tento přípravek byl tím nejúčinnějším. A účinek se dostavil téměř okamžitě.

Ranní erekci už jsem neměl dobrých 10 let, a to jsem ještě problémy s potencí neměl. A teď se dostavila hned po několika dnech po té, co jsem začal přípravek užívat. A byla to erekce jako kámen, měl jsem opravdu silnou chuť na sex. Jak zamlada, to už jsem dlouho necítil a skoro ten pocit zapomněl. Měl jsem chuť vrhnout se na kohokoliv, ještě že mám ženu. Postupně to bylo díky Prostectu čím dál lepší.

S potencí jsem na to byl pravdu jak mladík, ale kromě toho začaly mizet příznaky zánětu prostaty. Po dvou celých kúrách léčby (přibližně měsíc) jsem šel na testy a z těch vyplynulo, že zánět zmizel. To už se mi jednou stalo po antibiotikách, ale pak se to vždycky vrátilo do několika měsíců. A teď už je to před 10 měsíců, a zánět nikde. Ani jeden příznak, a to ani když jsem při práci prochladl, což se mi několikrát už zase stalo.

Účinek mě natolik nadchl, že…

Upřímně řečeno sám doposud nemohu uvěřit, že jsem se zánětu prostaty a impotence zbavil. Ačkoliv na stránkách se píše, že preparát je vyroben podle nějaké nové technologie, ale stejně. Ve skutečnosti ale opravdu pomohl lépe než nejdražší léčiva a antibiotika. A to nejen mně.

Preparát jsem doporučil některým svým známým, kteří také mají zánět prostaty (mluvil jsem s nimi na jednom fóru) a taky jim to pomohlo. Taky se zbavili chronického zánětu prostaty a problémů s potencí stejně jako já. Takže lze s určitou jistotou říct, že v mém případě to nebylo jen štěstí, ale že tento přípravek opravdu účinně léčí. Vůbec bych ho doporučil všem mužům, kteří mají problémy s potencí a prostatou.

Podívejte se na mou fotku:

Před rokem jsem poprvé začal užívat Prostect a od té doby jako bych byl mladší o 10 let. První viditelný účinek se dostavil už po týdnu. Bolesti se zmírňovaly, přestal jsem často močit. Na testech se projevilo pozvolné, ale jisté uzdravení. A po měsíci už jsem byl jako vyměněný.

Prosím všechny přátele a všechny, kdo to vyzkoušel a kdo se vyléčil, aby sem napsali o své zkušenosti.

Je zajímavé dozvědět se, komu dalšímu Prostect pomohl.

194 komentářů

Pavel A.s

Přípravek jsem si objednal. Po týdnu mi to přivezli poštou a teď už ho beru třetí den. O výsledcích napíšu později. Díky, Vladimíre!

15.09.2018

5

Viktor B.

Díky, Vladimíre, včera jsem si to vyzvedl na poště, vše bylo v pořádku. S ozdravnou kúrou jsem už začal. Pak dám vědět.

15.09.2018

12

Honza S.

Je to naprosto skvělý!!! Přestala mě bolet hlava, líp spím. Jsem zcela spokojenej.s

15.09.2018

16

Petr Š.

Bratr žije v Bělorusku a tam je prý Prostect HODNĚ populární… A všichni jsou z něj prý paf.

15.09.2018

24

Zdeněk D.

Já mám z kúry dobrý pocit. Zánět prostaty je pryč. Dlouho jsem se s touhle potvorou léčil.. Vidíte, pokud bych o tomhle přípravku věděl dřív, mohl jsem si možná koupit vilu na břehu moře. Škoda vyhozených peněz, promarněného času a zdraví. Teď se postupně dávám do pořádku, při močení už bolesti nemám, s potencí jsem na tom jak ve 20, zkrátka Prostectfunguje. A fyzický pohyb třikrát týdne. Chlapi, neutrácejte za preparáty, které k ničemu nejsou, a necpěte to žádným šarlatánům! Nic z toho není. Vyzkoušejte Prostect. Fakt že jo!s

15.09.2018

30

Ludmila K.

Vladimíre, dobrý den, zní to opravdu skvěle! Jste chlapík! Hned to objednám manželovi.

16.09.2018

38

Láďa V.

ZÁNĚT PROSTATY JE VYLÉČEN po 1. cyklu! To mě poser jestli to není zázrak! Už mě nic nebolí! Jsem šťastnej jak blecha!

16.09.2018

43

Radek Z.

Mě se moc líbí, jak to je napsané. Taky to vyzkouším, díky za radu.

16.09.2018

48

Ivoš K.

Mně to opravdu pomáhá! Dřív mě u chcaní pořád pálilo a teď to jde jak po másle! Doporučuju všem…

16.09.2018

47

Honza L.

Díky moc!!! Objednal jsem si!! Do týdne mi to prý dodají. Dal jste mi naději!!!

16.09.2018

54

Slávek A.

Na prostatu trpí můj táta. Hned to objednám, když to fakt funguje!

16.09.2018

68

Kateřina K.s

Zdravím! Manžel se díky tomuhle přípravku taky vyléčil. Vladimíre, díky!

17.09.2018

63

Alexandr R.

Já jsem si to koupil a jsem spokojený! Bolesti jsou pryč, erekce je v normě!

17.09.2018

76

Matěj T.

U nás ve firmě se polovina lidí skoro o ničem jiném nebaví, je to téma č. 1. Já za sebe můžu říct, že zánět prostaty byl pryč za tři týdny. Bolesti přestaly, zlepšila se nálada! Doporučuju, je to dobrá věc.

17.09.2018

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly