Return to site

Bir haftada varisten nasıl kurtuldum

Merhaba, sizinle yine ben Anna! Sizinle küçük bir mutluluğumu paylaşmak istiyorum... Sadece bir hafta içerisinde evde varisten KURTULMAYI başardım!!!

Hatırlıyor musunuz, yaklaşık 1 sene önce ayaklarımın çok fena ağrıdığını ve varis oluştuğunu yazmıştım, ve ondan kurtula bilmem için sizden tavsiye istemiştim

İşte, akağaç tomurcukları ve bir sürü ıvır-zıvır da dahil olmakla bütün kocakarı ilaçlarını, hatta kan akışını arttırmak için ilaçlar ve inceltici çoraplar ve saire denedim. BÜTÜN BUNLARIN HEPSİ SADECE SAÇMALIK. Yardım etmiyor. Yararsız.

Doktora gittim, ama hiç bir yardımı dokunmadı, sadece tedaviye geciktiğim için azarladılar. İş yerinden bir haftalığına izin aldım. Depresyondaydım, varisten nasıl kurtulabileceğimi, ayaklarıma güzelliğini ve sağlığını nasıl geri kazandıracağımıdüşünüyordum ve İnternette çeşitli tedavi yöntemleri arıyordum.

Varisten kurtulmanın yolu bulundu?!

İşte bir gün internette bir sağlık forumunda gezinirken moskovalı bir blog yazarının Rusiya’da varis tedavisinin etkili olmadığı, çünkü geleneksel tedavi hastalığın nedenini değil de onun belirtilerini tedavi ettiği notu dikkatimi çekti

Aynı zamanda, yüksek pozitif sonuç oranına sahip olan varise karşı yeni “Varicoset” kremini belirtiyordu. Uzun bir süre bu kremi nerden satın alabileceğim hakkında bilgi arıyordum ve bu mağaza’yı buldum.

Önceleri buna çok da inanmıyordum, ne de olsa TV’de çok şeyin reklamını yapıyorlar... ama bu kremle ilgili bir sürü güzel yorumlar buldum ve sipariş vermeye karar verdim.

Böylece “Varicoset” sipariş verdim. Kargo yaklaşık bir haftada geldi. Paketi açtım, talimatları okudum ve kullanmaya başladım.

Sonuç nedir? Varis tedavi oldu mu?

Talimatda yazıldığı gibi kremi kullanmaya başladım. Sizce ne oldu? Artık beşinci günde şişlik ve variköz venler gözümün önünde kaybolmaya başladı ve ağzım açık baka kaldım!!! Ben VARİSTEN kurtuldum!!! 5 günde!!!!! Buna inanabiliyor musunuz??? Gözlerime inanamıyordum... Ayaklarım varsiten temizlendi, güzel oldu ve ağrımıyordu!!!!! Yanılmıyorum ve deli değilim! Nasıl mutlu olduğumu tarif edemem. En son muhtemelen 20 yıl önce böyle mutlu olmuştum :)

Şimdi kendimi tamamen sağlıklı hissediyorum.Ha! hatta ben hastalığıma minnettarım – varis bana elimde olana değer vermeyi ve küçük sorunlara farklı bakmayı öğretti. “Varicoset” i bulmasaydım ne halde olurdum düşünmek bile istemiyorum’. Şimdi hayatımda karanlık ve kasvetli düşüncelere yer yok, sadece olumlu düşünceler!

Her şeyin böyle olmasına çok mutluyum. Varisten kurtulmakla beraber şunu da anladım ki, bir çoğumuzun sorunu basit olan şeylerin etkisiz olduğunu düşünmektir. Ama daha zor olanlar, mesela, ameliyat - etkilidir. Fakat bu öyle değil. Varisler, basit, hızlı ve güvenli bir şekilde ile tedavi edilebilir. Test edilmiştir!

İlgilenenler için – bu siteden sipariş verdim. Avrupa da Varicoset satan tek lisanslı şirkettir. Teslimat ile ilgili olarak da, kargo posta ile belirtilen fiyatla teslim ediliyor. Yani her şey güvenli.

Varicoset in fiyatı şu an indirimdedir, sipariş için acele edin!

Umarım bu bilgi sizin için yararlı olmuştur ve nihayet bir kaç gün içinde ayaklarınızın istediğiniz güzelliğine ve sağlığına kavuşacaksınız. İyi şanslar!

194 yorum

Unlu Erdogan

Merhaba Anna. Senin hikayen beni çok motive etti! Benim her iki bacağımda varis var ama sağ bacağımdan daha çok şikayetciyim: kalçamdan dizime doğru çekiliyor ve daha çok ağırlaşıyor . Doktora daha gitmedim, kendim tedavi olmayı denemek istiyorum. Sonra nasıl olduğunu yazarım

5 dakika önce

3

Imren Sunter

Teşekkürler Anna, paketi dün postaneden aldım, her şey çok iyi. Artık kullanmaya başlıyorum. 5 gün sonrası sonuçlar için sabırsızlanıyorum)))

7 dakika önce

4

Altinay Halefoglu

Bacakların venöz sistemi iyi çalışsın diye alçak topuklu ayakkabılar giymek gerekir! Varisli damarlar topuklar yüzünden oluşuyor! Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri nde alçak topuklu giyiyorlar ve bununla da sağlıklarını korumuş oluyorlar!!! Ama sizlerde kısa etek için yüksek topuklu giymek ve varisi hemen tedavi etmek daha önemli

11 dakika önce

10

Yonal Aygun

Ama ben kısa etek giyebilirim, kıskanın! Tedavi kursunda bu konu ile ilgili herşey detaylı olarak yazılmış, yüksek topuklar tamamen anlamsız bu konudaS

14 dakika önce

7

Yonca Bilici

Ama bana flebolojist doktorum bu kremi tavsiye etti :)

16 dakika önce

5

Gunaydin Ergen

Selam Anna! Sipariş verdim, şimdi sabırsızlıkla kargomu bekliyorum :)

17 dakika önce

3

Eris Ozgen

Süper) zaten sipariş verdim, kullanmaya başladım. Bir kaç güne sonuçlarla ilgili yazarım.

18 dakika önce

7

Rabia Unal

Konu - boyan. bu krem uzun süredir bilinmektedir, annem iki yıl önce onun yardımı ile varisten kurtuldu

20 dakika önce

4

Lena Adorable

Amerika Birleşik Devletleri’nde artık 5 senedir bunu kullanıyorum! İş yerinde tüm kızlar Hollywood yıldızları gibi geziyorlar :))

21 dakika önce

5

Utku Sokullu

Sadece 4 gün oldu ve artık sonuç var! Şişlik çekildi, damarlar rahatladı, bacaklar daha güzel görünüyor! Çok memnunum!

24 dakika önce

6

Ceren Niazi

Selam! Artık 3 gündür kremi kullanıyorum...Diyecek sözüm yok! Anna, teşekkür ederim! Artık bacaklarımdaki hafiflik duygusunu hissede biliyorum!

23 dakika önce

21

Fadime Aktas

Aldım, hoşuma gitti! Yaklaşık 1 haftada yardım etti. Ben böylesini beklemiyordum... Bu paraya bu sadece hediye!

25 dakika önce

9

Eris Ozal

Anna, ben de bu ürün hakkında biliyorum, gerçi ben onu uzun zaman önce Ukrayna’dan aldım. Varis tedavi oldu ve tahmini 2 senedir de oluşmuyor artık. Süper) Tavsiye ederim!

34 dakika önce

5

Safak Ipekci

Kocam neredeyse sevinçten havalara uçacak. Şimdi "Miss güzel bacaklar" yarışmasına katılmalısın diyor. :DDD

39 dakika önce

18

Gunseli Okyay

Varicoset işe yarıyor. Bu siteden sipariş verdim, avans ödemeden kargo 6 gün sonra geldi. Varis 1 haftada kayboldu ve daha da oluşmadı.

41 dakika önce

2

Bircan Okur

Beni de tebrik edin, 1 hafta içerisinde varisten kurtuldum! Ben şoktayım)))

44 dakika önce

47

Gulsah Kahveci

Bacaklarım artık ağrımıyor ve güzel görünüyorlar)))))) Genel olarak süper. Bütün kızlara tavsiye ediyorum!

49 dakika önce

31

Alageyik Kilicli

Ben de “Varicoset” hakkında biliyorum. Teyzem artık bacaklarında ağrıdan şikayet etmiyor)))

50 dakika önce

11

Ozbek Akman

Selam, krem süper. Bir haftaya bu hastalıktan kurtuldum

51 dakika önce

38

Tankut Gul

Süper bir şey, bacaklar güzel ve sağlıklı!!! Bu arada, kargo 4 günde geldi.

54 dakika önce

57

Aladogan Ozbek

Merhaba hanımlar. Benim karım bu kremi aldı ve sonuç itibarile bacakları güzelleşti ! Ben fil gibi mutluyum))) Tavsiye ediyorum!

bir saat önce

3

Arsal Yalcinkaya

Bu hiç de yeni haber değil. Varis karşıtı “Varicoset” kremi hakkında herkes biliyor. Bilmeyenler de, anlaşılan bu çirkinlikten kurtulmayı düşünmüyorlar.

bir saat önce

5

Adak Demirbas

Yazı için teşekkürler. Anna, aferin. Sipariş vermeye gidiyorum.

bir saat önce

9

Nazik Selcuk

Tam da lazım olan şey! Şimdi işdeki herkes beni kıskanacak haha

iki saat önce

16

San Fahri

Batıda herkes uzun zamandır Varicoset kremini kullanıyor. Ve çok başarılı. Her zaman olduğu gibi, bize her şey bir gecikme ile geliyor...

iki saat önce

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly