Return to site

SCHUDLA SOM ÚPLNE SAMA A POMÔŽEM VÁM SCHUDNÚŤ TIEŽ

Ahojte! Je mi ľúto, že som tu v poslednom čase nebola, no nemala som čas, aby som zodpovedala všetky Vaše otázky. Na druhej strane sa ale všetky otázky týkajú jednej veci – ako schudnúť raz a navždy. A pravdaže bez poškodenia Vášho zdravia! A tak som sa rozhodla, že Vám o tom, ako som schudla 26 kíl, poviem v tomto príspevku.

ČASOVÝ ROZDIEL MEDZI TÝMITO FOTOGRAFIAMI JE PRESNE JEDEN MESIAC – PÔSOBIVÉ, VŠAK?

Nikdy som nebola chudá, ale nedávno bolo moje telo úplne mimo kontroly, bolo ochabnuté a zvráskavené – dvojitá brada, akú má moriak, ovisnuté boky a celulitída všade, na bruchu, nohách, dokonca aj na rukách. Vyhodila som všetky svoje tričká bez rukávov hneď, ako som si to všimla.
Vyplakala som si pred zrkadlom dušu, aby som sa dala dokopy. Aby som dala dokopy moje tučné ja! Začala som skúšať všetko naraz, pravdepodobne ako všetky ostatné hlúpe dievčatá. Držala som diétu a začala športovať. Vstávala som za svitania, mala surové vajce (nikdy to nerobte!) a ťahala sa vonku, pričom som len ťažko pohybovala svojimi tučnými nohami. Vylúčila som vyprážané jedlá, prihlásila sa do fitka, kúpila čaje na chudnutie a zaplnila som si chladničku jogurtmi. Niekto by povedal, že to bola kompletka. Myslíte si, že som bola úspešná?

Presne naopak! Pribrala som ešte viac, 5 kíl sa objavilo z čista jasna, keď som tak tvrdo cvičila. Celkovo 89 kíl! S výškou iba trochu nad 160 cm! Neskôr mi doktori vysvetlili, že moje telo sa dostalo do stresujúcej situácie, a tak sa vystrašilo a začalo si intenzívne vytvárať „zásoby". Telo si myslelo, že som ho chcela zničiť. Rada by som! Už som zabudla, ako chutí chlieb, zabudla som, čo je mäso, aj ako sa zmrzlina rozplýva v ústach. Jedla som iba jablká a pila iba vodu, no zbytočne.

Aby som to skrátila, počas niekoľkých mesiacov som vyskúšala rozličné spôsoby chudnutia, až kým som sa nakoniec nevzdala a zabalila tieto hlúposti.

Hanbím sa o tom hovoriť, ale jedného dňa som sa rozhodla, že mi bolo súdené zomrieť ako tučná stará dievka obklopená svojimi 7 mačkami. A tak som šla rovno do McDonaldu, kúpila si polku menu a všetko som do seba napraskala za pol hodinu. Potom som na záchode zvracala a plakala na dlážke. V skratke, už to nemohlo byť horšie.

A potom prišiel zázrak. No nie na záchodoch v McDonalde, došlo k tomu o niekoľko týždňov neskôr, ale stále to bol zázrak. Na youtube som videla blog jednej Talianky, ktorá hovorila o tom, ako snívala, že sa zbaví rodinného prekliatia, a síce tučného zadku. Chocolate Slim jej k tomu dopomohol.
Objednala som si ho pre seba, i keď som bola len v polke videa! Potom som veľa googlila a zistila som, že veľa hollywoodskych hviezd chudne pomocou tejto vecičky. Určite som neverila v zázračnú premenu, keďže som vyskúšala skoro všetky existujúce diéty a programy, no nič mi nikdy nepomohlo. A tak som pochybovala, že Chocolate Slim by mi mohol pomôcť.
Nemala som pochybovať!

Balík bol doručený rýchlo, dostala som ho za menej ako týždeň. Za ten čas som prečítala kopu recenzií a informácií o výrobku Chocolate Slim a uistila sa, že to bola správna voľba. Dodržiavala som pokyny, zobrala som zázračný liek dvakrát za deň – ráno a večer.

A teraz prosím dávajte pozor. Radšej si sadnite.

V priebehu 2 týždňov som schudla 13 kíl! To znamená, že som stratila takmer 1 kilo každý deň, dokážete si to predstaviť?!

MILIÓNY ŽIEN V EURÓPE A AMERIKE SA ZBAVILI SVOJICH KÍL NAVYŠE VĎAKA VÝROBKU CHOCOLATE SLIM. PODĽA VÝSKUMU DOSIAHLO 96,7% ĽUDÍ VYNIKAJÚCE VÝSLEDKY – 12-17 KÍL DOLE ZA 23 DNÍ!

JEDINEČNÉ SPOJENIE PRÍSAD CHUDNUTIE ZJEDNODUŠÍ A UROBÍ HO SKUTOČNOSŤOU – VÝSLEDKY SÚ OHROMUJÚCE!

Zadok sa mi zúžil približne o 10 cm a brucho jednoducho zmizlo, nemohla som uveriť vlastným očiam! Pokožka aj vlasy, všetko bolo zrazu žiarivé a zdravé, vyrážky na chrbáte a prsiach sa takisto vyparili hneď na začiatku.
Začala som veriť, že by som sa v podstate mohla zmeniť z tučnej ženy na skutočnú princeznú – váha a zrkadlo predsa neklamú!
Verte či neverte, v tom čase som nedržala žiadnu diétu, schudla som jedine vďaka výrobku Chocolate Slim.

Tretí týždeň bol takisto úspešný – mínus 6 kg.
Najprekvapujúcejšie bolo, že som vôbec nič nemusela robiť – iba som si vzala Chocolate Slim podľa pokynov a snažila som sa nevymeškať ani jedno zobratie. I tá najlenivejšia osoba by to dokázala.

V priebehu 3 týždňov som schudla 13 kíl. Bez námahy, obmedzovania výživy alebo nenávideného cvičenia. Moje ovisnuté brucho a ruky s celulitídou a strašná dvojitá brada zmizli nadobro. Pomaly plačem od šťastia, keď o tom píšem:))

Po tom, čo som prešla cez celú kúru, čiže 1 mesiac, som schudla 26 kíl. Nikto nevie, akých zázrakov je ľudské telo schopné, ak mu pomôžeme včas. Už nemám 20, čiže vek, kedy kilogramy ľahko prichádzajú a odchádzajú.

TISÍCKY ĽUDÍ STÁLE NEVERIA, ŽE TERAZ VYZERÁM TAKTO:

CHOCOLATE SLIM BOL MIMOCHODOM TESTOVANÝ NÁRODNOU AKADÉMIOU VIED V ROKU 2012. VÝSLEDKY BY BOLI BOMBOU, ALE NIKDY ICH NEZVEREJNILI. PREČO? PRETOŽE PRE FARMACEUTICKÉ SPOLOČNOSTI, DOKTOROV, ODBORNÍKOV NA VÝŽIVU A SÚKROMNÉ KLINIKY NIE JE SKUTOČNE FUNGUJÚCI VÝROBOK VÝNOSNÝ. VÝROBOK, KTORÝ JE MIMOCHODOM TAKTIEŽ VEĽMI LACNÝ...

Teraz hovorím všetkým svojim priateľom a kolegom o výrobku Chocolate Slim, mám pocit, že by mal o ňom vedieť každý. Je také pekné byť opäť chudou a energickou, chcem, aby všetci naokolo rozumeli, aké to je šťastie. Ak si ho objednáte, prosím urobte tak iba na oficiálnej stránke výrobku.
Nenechajte sa vyhladovať, povedzte stop týraniu sa v posilňovni, buďte múdrejší. Teraz už viete, čo máte robiť.

STÁLE SNÍVATE O CHUDEJ POSTAVE? JE NA ČASE, ABY STE KONALI! ZBAVTE SA HNUSNÉHO TUKU IHNEĎ!

Odpoviem na niektoré z obľúbených otázok:

Máte po takomto rýchlom chudnutí strie?
Nie, Chocolate Slim nezanecháva žiadne strie! Chudnutie, i keď dosť podstatné, je postupným procesom, takže pokožka má dostatok času na to, aby si zvykla na zmeny a zanechala svoj tonus.

Čo sa stane s pokožkou? Zúži sa?
Nie! Jednoducho sa vráti do svojho pôvodného stavu. Chocolate Slim vyvoláva produkciu kolagénu, čo umožňuje pokožke, aby bola elastická a pevná. Žiadne stopy po striách, vráskach alebo celulitíde, verte mi!

Akú diétu by som mala dodržiavať?
Som proti všetkým diétam, naše telá by sme nemali mučiť.

Je pravda, že nesmiete jesť po 18:00?
Je to mýtus! Mali by ste jesť, kedykoľvek chcete, nepočúvajte tých šaškov. Malé porcie každých pár hodín – a všetko bude fajn.

RADA VÁM PREZRADÍM NEJAKÉ DOBRÉ SPRÁVY! KONTAKTOVALA SOM ZÁSTUPCOV VÝROBKU CHOCOLATE SLIM NA SLOVENSKU, PONÚKLI MI 50% ZĽAVU PRE PRVÝCH 100 NÁVŠTEVNÍKOV MÔJHO BLOGU, KTORÍ SI HO OBJEDNAJÚ!

KOMENTÁRE

24.08.2018 - 16:05Jana Krajňáková
Drahá Tatiana, som veľmi vďačná za Vaše rady! Čítala som už veľa o výrobku Chocolate Slim, no bála som sa a neverila tomu. Objednala som si ho iba po prečítaní Vášho príspevku. Prešli už 3 týždne, odkedy som dokončila celý program na chudnutie. Schudla som 39 kíl! Teraz vážim 46 kíl, a tak, ako sľubujú, moja váha sa nezmenila. Nebojím sa o svoju postavu ani o svoju budúcnosť. ĎAKUJEM VÁM!

25.08.2018 - 05:19Aneta Francová
Snívala som o tom, že schudnem, odkedy som bola malé dievča. O výrobku Chocolate Slim som sa dozvedela pred troma mesiacmi, nebola som si tým istá, váhala som, ale mamka ma v mojom rozhodnutí podporila. Povedala mi, že mám stále vyskúšať nové možnosti, a potom sa rozhodnúť, čo je pre mňa najlepšie. Okrem toho Chocolate Slim nestojí veľa, je to skutočne nič za splnenie Vašich snov. Teraz s mamkou chudneme spolu. Je dokonca úspešnejšia ako ja, ale výsledky sú stále vynikajúce.

25.08.2018 - 21:04Viktória Svatíková
Som taká šťastná, že som narazila na tento príspevok! Určite vyskúšam Chocolate Slim.

26.08.2018 - 15:29Renáta Miková
Ahoj Tatiana. Vyskúšala som Chocolate Slim a teraz Vám môžem povedať, že ste zachránili moju rodinu a manželstvo:) Môj manžel ma konečne začal vnímať ako ženu, verím si oveľa viac. Život sa mi zjednodušil, ďakujem Vám! :))

Drahá Tatiana, Váš blog je úžasný a všetko, čo radíte, skutočne funguje. Ja som takisto vyskúšala kopu diét a programov na cvičenie, ale výsledky sa nikdy nerovnali tomu, čo som očakávala. Vážim 85 kíl pri výške 163 cm. Objednala som si Chocolate Slim hneď, ako som si dočítala Váš príspevok. Dúfam, že mi pomôže schudnúť 35 kíl. Sľubujem, že napíšem o svojich výsledkoch.

28.08.2018 - 12:38Tatiana Rybaková
Ahoj Alica! Nebola som jediná, ktorá schudla pomocou výrobku Chocolate Slim, niekoľko mojich kamarátok schudlo tiež, takže si môžete byť istá, že Vám to vyjde. Nezabudnite napísať o svojich výsledkoch, je pre mňa veľmi dôležité, aby som poznala názory iných ľudí. Úprimne dúfam, že sa Vám to podarí, veľa šťastia!

29.08.2018 - 15:36Anna Hromková
Včera mi prišiel balík. Som celá nadšená a veľmi sa teším na prvé výsledky.

30.08.2018 - 21:38Barbora Pavličková
Drahá Tatiana! Ďakujem Vám veľmi pekne! Zhodila som kilá navyše tak rýchlo, a čo je pre mňa najdôležitejšie, bez žiadnej námahy! Je to ako dar z neba, ďakujem, že ste nám všetko prezradili!

Vždy som vedela, že moderné technológie ma nezradia a čoskoro nájdu riešenie na problém s obezitou. :)) Zajtra idem do reštaurácie na rande, po prvýkrát za toľké roky. Až donedávna som sama vyzerala ako reštaurácia – veľa tuku a zápachu z vyprážaného mäsa:)) Vďaka výrobku Chocolate Slim som za mesiac schudla 23 kíl! Ďakujem Vám, Tatiana!

02.09.2018 - 19:23Petra Gavurová
Wow! Pani Tatiana, dosiahli ste takýto ohromujúci výsledok len za jeden mesiac????? Myslím, že si ho objednám tiež! Včera som sa vážila a veci nevyzerali ružovo :((

04.09.2018 - 11:19Alena Stanková
Vyskúšala som Chocolate Slim a schudla som 34,5 kg za 6 týždňov!!! Nikdy som neverila, že sa mi môže stať niečo také. Je to jednoducho skvelé! Pani Tatiana, prosím príjmite moje úprimné poďakovanie!

06.09.2018 - 06:46Petra Gavurová
Gratulujem Vám, Alena. Výsledok je veľmi dobrý, všetky moje pochybnosti zmizli, keď som sa pozrela na Vaše fotky!

08.09.2018 - 05:50Monika Skalská
Konečne som si objednala Chocolate Slim. Ďakujem Vám, Tatiana! Ako som sľúbila, podelím sa o výsledky! Za jeden mesiac mínus 32 kíl! Takto vyzerá víťazstvo!

10.09.2018 - 08:38včera Jana
Och, wow. Je to fakt ohromujúce. Moja kamoška schudla pomocou výrobku Chocolate Slim 19 kg za 1,5 mesiaca. Jej vlastná matka ju skoro nespoznala!

12.09.2018 - 15:18Michaela Gondová
Ďakujem Vám, dobre vedieť, že máte takú oporu. Nová váha – nový život, to je jednoducho fakt. Schudla som zatiaľ len 5 kg, ale moja váha sa stále zmenšuje, som taká šťastná.

15.09.2018 - 01:56Sofia Lišková
Tri moje kamošky takisto schudli s výrobkom Chocolate Slim, nikto ich pomaly nespoznal po tejto premene, pretože boli tučné a okrúhle a teraz sú z nich dlhonohé krásky. Už aj ja som si to objednala, nechcem byť ten najneatraktívnejší člen partie.

17.09.2018 - 16:38Helena
Tatiana, píšem Vám o výsledkoch, tak ako ste ma prosili. Mínus 12 kg za prvý mesiac!!! Som taká šťastná, ani si neviete predstaviť!

Ahoj Helena, veľmi sa s Vami teším, ale pamätám si, že ste chceli schudnúť 30 kg, takže máte toho pred sebou ešte dosť! Veľa šťastia a pamätajte si, stále Vás budem podporovať!

18.09.2018 - 08:58Júlia
Ahoj, Tatiana! Prečítala som si Váš príbeh a rozhodla som sa, že si tiež objednám Chocolate Slim. Nedávno som sa mala strenúť so svojimi spolužiakmi zo strednej, dlho sme sa nevideli, ale bola by to pre mňa hanba, pretože za tých posledných 20 rokov som sa o seba veľmi nestarala, a tak sa hanbím objaviť sa pred ľuďmi. Výška 160, váha 91. V obchodoch už ani nemôžem nájsť oblečenie vhodnej veľkosti, môžem sa rovno zabaliť do plachty. Schudla som na veľkosť 44 s výrobkom Chocolate Slim! Takže, keď som prišla na stretávku, bola som kráľovnou párty:)) Schudla som viac než 30 kg za 2 mesiace, je to skvelé. Nemám slov, ako by som mohla vyjadriť moje pocity. Ďakujem Vám!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly